Lesrooster selectie

Wij doen onze uiterste best het rooster up-to-date te houden, maar ondanks dat kan het altijd voorkomen dat er vergissingen in sluipen. Het lesrooster is daarom onder voorbehoud.

De selectie traint in de turnhal. Voor de adressen van de zalen en een routebeschrijving ga naar Traininglocaties.


 

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:30
16:30
18:30
Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Jong Talenten
Trainsters: Susanne en Kimberley
16:30
18:30
Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Jong Talenten
Trainsters: Susanne en Kimberley
17:00
17:30
18:00

Dinsdag

  • Training Jong Talenten
    16:30 - 18:30

Vrijdag

  • Training Jong Talenten
    16:30 - 18:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
09:00
11:30
Onderbouw - Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 3
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy

11:00
13:00
Bovenbouw - Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 3
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
17:00
17:00
19:00
Onderbouw - Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 3
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy

18:30
21:00
Bovenbouw - Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 3
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
17:30
18:00
18:00
20:00
Onderbouw - Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 3
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy

18:00
21:00
Bovenbouw - Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 3
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

Maandag

  • Training Divisie 3
    17:00 - 19:00
  • Training Divisie 3
    18:30 - 21:00

Donderdag

  • Training Divisie 3
    18:00 - 20:00
  • Training Divisie 3
    18:00 - 21:00

Zaterdag

  • Training Divisie 3
    09:00 - 11:30
  • Training Divisie 3
    11:00 - 13:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
09:00
11:30
Onderbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 4
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy

11:00
13:00
Bovenbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 4
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
17:00
17:00
19:00
Onderbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 4
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy

18:30
21:00
Bovenbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 4
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
17:30
18:00
18:00
20:00
Onderbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 4
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy

18:00
21:00
Bovenbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 4
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

Maandag

  • Training Divisie 4
    17:00 - 19:00
  • Training Divisie 4
    18:30 - 21:00

Donderdag

  • Training Divisie 4
    18:00 - 20:00
  • Training Divisie 4
    18:00 - 21:00

Zaterdag

  • Training Divisie 4
    09:00 - 11:30
  • Training Divisie 4
    11:00 - 13:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
13:00
13:00
15:00
Onderbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 5
Trainsters: Lotte en Odine
13:30
14:00
14:30
15:00
15:00
17:00
Bovenbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 5
Trainsters: Lotte en Odine
15:30
15:30
17:30
Onderbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 5
Trainsters: Lotte en Odine

17:00
19:00
Bovenbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 5
Trainsters: Lotte en Odine
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30

Woensdag

  • Training Divisie 5
    15:30 - 17:30
  • Training Divisie 5
    17:00 - 19:00

Zaterdag

  • Training Divisie 5
    13:00 - 15:00
  • Training Divisie 5
    15:00 - 17:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
15:30
15:30
17:30
Onderbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 6
Trainsters: Lotte en Odine
16:00
16:30
17:00
18:30
18:30
20:00
Onderbouw en bovenbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 6
Trainsters: Anniek
19:00
19:30

Woensdag

  • Training Divisie 6
    15:30 - 17:30

Vrijdag

  • Training Divisie 6
    18:30 - 20:00