Lesrooster selectie

Wij doen onze uiterste best het rooster up-to-date te houden, maar ondanks dat kan het altijd voorkomen dat er vergissingen in sluipen. Het lesrooster is daarom onder voorbehoud.

De selectie traint in de turnhal. Voor de adressen van de zalen en een routebeschrijving ga naar Traininglocaties.


Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:00
16:00
18:00
Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Jong Talenten
Trainsters: Susanne en Kimberley
16:30
16:30
18:30
Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Jong Talenten
Trainsters: Susanne en Kimberley
17:00
17:30
18:00

Dinsdag

  • Training Jong Talenten
    16:30 – 18:30

Vrijdag

  • Training Jong Talenten
    16:00 – 18:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
09:00
12:00
Turnsters N3 en N4 instap t/m jeugd
Training N
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
17:00
17:00
20:00
Turnsters N3 en N4 instap t/m jeugd
Training N
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
17:30
18:00
18:00
21:00
Turnsters N3 en N4 instap t/m jeugd
Training N
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

Maandag

  • Training N
    17:00 – 20:00

Donderdag

  • Training N
    18:00 – 21:00

Zaterdag

  • Training N
    09:00 – 12:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
09:00
11:30
Turnsters D1 instap t/m pupil 2
Training D1
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
09:30
10:00
10:30
11:00
17:00
17:00
19:00
Turnsters D1 instap t/m pupil 2
Training D1
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
17:30
18:00
18:00
20:00
Turnsters D1 instap t/m pupil 2
Training D1
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
18:30
19:00
19:30

Maandag

  • Training D1
    17:00 – 19:00

Donderdag

  • Training D1
    18:00 – 20:00

Zaterdag

  • Training D1
    09:00 – 11:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
11:00
11:00
13:00
Turnsters divisie 3 en 4 jeugd t/m senior
Training Divisie 3/4
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
11:30
12:00
12:30
18:00
18:00
21:00
Turnsters divisie 3 en 4 jeugd t/m senior
Training Divisie 3/4
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
18:30
18:30
21:00
Turnsters divisie 3 en 4 jeugd t/m senior
Training Divisie 3/4
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
19:00
19:30
20:00
20:30

Maandag

  • Training Divisie 3/4
    18:30 – 21:00

Donderdag

  • Training Divisie 3/4
    18:00 – 21:00

Zaterdag

  • Training Divisie 3/4
    11:00 – 13:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17:00
17:00
19:00
5e divisie,D2 Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 5, D2
Trainster: Marinka
17:30
18:00
18:00
20:00
5e divisie, D2 Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 5, D2
Trainster: Marinka
18:30
19:00
19:30

Woensdag

  • Training Divisie 5, D2
    17:00 – 19:00

Vrijdag

  • Training Divisie 5, D2
    18:00 – 20:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
13:00
13:00
15:00
6e divisie, D3 Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 6, D3
Trainster: Odine
13:30
14:00
14:30
15:30
15:30
17:00
Onderbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 6, D3
Trainsters: Odine
16:00
16:30

Woensdag

  • Training Divisie 6, D3
    15:30 – 17:00

Zaterdag

  • Training Divisie 6, D3
    13:00 – 15:00