Lesrooster

Wij doen onze uiterste best het rooster up-to-date te houden, maar ondanks dat kan het altijd voorkomen dat er vergissingen in sluipen. Het lesrooster is daarom onder voorbehoud.

Kies eerst de doelgroep, bijv. Recreatie gemengd. Vervolgens opent de kalender waarin je alle lessen voor meisjes ziet staan. Je kunt een les aanklikken voor meer informatie.
Op de mobiele versie werkt dit aanklikken niet, wil je dus weten waar een training te volgen is? Beijk dan de website via de desktop.

Voor de adressen van de zalen en een routebeschrijving ga naar Traininglocaties.


Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:00
16:00
18:00
Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Jong Talenten
Trainsters: Susanne en Kimberley
16:30
16:30
18:30
Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Jong Talenten
Trainsters: Susanne en Kimberley
17:00
17:30
18:00

Dinsdag

  • Training Jong Talenten
    16:30 - 18:30

Vrijdag

  • Training Jong Talenten
    16:00 - 18:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
14:30
14:30
15:30
Cereolfabriek Kanaalweg, Oog in Al
Recreatie 4 t/m 6 jaar
Trainster: Ellen en assitent Susan
15:00
15:00
16:00
Martin Ovenweg 14, Utrecht
Recreatie 4 t/m 8 jaar
Trainsters: Pauline
15:30
15:30
16:30
Cereolfabriek Kanaalweg, Oog in Al
Recreatie 7 t/m 9 jaar
Trainster: Ellen en assistent Susan
16:00
16:00
17:00
Martin Ovenweg 14, Utrecht
Recreatie 8 t/m 12 jaar
Trainster: Pauline
16:30
16:30
17:30
van Imhofstraat 2, Lombok
Recreatie 4 t/m 6 jaar
Trainster: Sanne en Lillian
16:30
17:30
Cereolfabriek Kanaalweg, Oog in Al
Recreatie 7 t/m 9 jaar
Trainster: Ellen
17:00
17:00
18:00
Martin Ovenweg 14, Utrecht
Recreatie vanaf 4 jaar
Trainster: Pauline
17:30
17:30
18:30
van Imhoffstraat 2, Lombok
Recreatie 6 t/m 8 jaar
Trainster: Sanne en Lillian
17:30
18:30
Cereolfabriek Kanaalweg, Oog in Al
Recreatie vanaf 10 jaar
Trainster: Ellen
17:30
18:30
Mereveldlaan 3, De Meern
Recreatie 4 t/m 8 jaar
Trainsters: Marleen en Susan
18:00
18:30
18:30
19:30
van Imhoffstraat 2, Lombok
Recreatie vanaf 9 jaar
Trainster: Sanne en Susan
18:30
19:30
Mereveldlaan 3, De Meern
Recreatie vanaf 9 jaar
Trainsters: Marleen en Susan
19:00

Maandag

  • Recreatie 4 t/m 6 jaar
    16:30 - 17:30
  • Recreatie 6 t/m 8 jaar
    17:30 - 18:30
  • Recreatie vanaf 9 jaar
    18:30 - 19:30

Woensdag

  • Recreatie 4 t/m 6 jaar
    14:30 - 15:30
  • Recreatie 7 t/m 9 jaar
    15:30 - 16:30
  • Recreatie 7 t/m 9 jaar
    16:30 - 17:30
  • Recreatie vanaf 10 jaar
    17:30 - 18:30

Donderdag

  • Recreatie 4 t/m 8 jaar
    17:30 - 18:30
  • Recreatie vanaf 9 jaar
    18:30 - 19:30

Zaterdag

  • Recreatie 4 t/m 8 jaar
    15:00 - 16:00
  • Recreatie 8 t/m 12 jaar
    16:00 - 17:00
  • Recreatie vanaf 4 jaar
    17:00 - 18:00
No events available in recreatie-meisjes category!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
19:00
21:00
Martin Ovenweg 14, Utrecht
Seniorenlessen
Trainster: Anneke Ausma
Seniorenlessen(oud)turnsters die nog wel willen trainen maar geen wedstrijden meer doen.
19:30
20:00
20:30

Woensdag

  • Seniorenlessen
    19:00 - 21:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
09:00
11:30
Onderbouw - Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 3, N3 N4
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy

11:00
13:00
Bovenbouw - Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 3, N3 N4
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
17:00
17:00
19:00
Onderbouw - Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 3, N3 N4
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy

18:30
21:00
Bovenbouw - Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 3, N3 N4
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
17:30
18:00
18:00
20:00
Onderbouw - Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 3, N3 N4
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy

18:00
21:00
Bovenbouw - Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 3, N3 N4
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

Maandag

  • Training Divisie 3, N3 N4
    17:00 - 19:00
  • Training Divisie 3, N3 N4
    18:30 - 21:00

Donderdag

  • Training Divisie 3, N3 N4
    18:00 - 20:00
  • Training Divisie 3, N3 N4
    18:00 - 21:00

Zaterdag

  • Training Divisie 3, N3 N4
    09:00 - 11:30
  • Training Divisie 3, N3 N4
    11:00 - 13:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
09:00
11:30
Onderbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 4, D1
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy

11:00
13:00
Bovenbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 4, D1
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
17:00
17:00
19:00
Onderbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 4, D1
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy

18:30
21:00
Bovenbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 4, D1
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
17:30
18:00
18:00
20:00
Onderbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 4, D1
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy

18:00
21:00
Bovenbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 4, D1
Trainsters: Jolanda, Angelique en Mandy
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

Maandag

  • Training Divisie 4, D1
    17:00 - 19:00
  • Training Divisie 4, D1
    18:30 - 21:00

Donderdag

  • Training Divisie 4, D1
    18:00 - 20:00
  • Training Divisie 4, D1
    18:00 - 21:00

Zaterdag

  • Training Divisie 4, D1
    09:00 - 11:30
  • Training Divisie 4, D1
    11:00 - 13:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17:00
17:00
19:00
5e divisie,D2 Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 5, D2
Trainsters: Marinka en Odine
17:30
18:00
18:00
20:00
5e divisie, D2 Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 5, D2
Trainsters: Marinka en Odine
18:30
19:00
19:30

Woensdag

  • Training Divisie 5, D2
    17:00 - 19:00

Vrijdag

  • Training Divisie 5, D2
    18:00 - 20:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
13:00
13:00
15:00
6e divisie, D3 Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 6, D3
Trainsters: Odine en Nora
13:30
14:00
14:30
15:30
15:30
17:00
Onderbouw Martin Ovenweg 14, Utrecht
Training Divisie 6, D3
Trainsters: Odine
16:00
16:30

Woensdag

  • Training Divisie 6, D3
    15:30 - 17:00

Zaterdag

  • Training Divisie 6, D3
    13:00 - 15:00